



Vleesetende piano's, vliegende broccolimonsters en het herhaaldelijk terug opeten van kots. Deze Shop zal uw geestelijke gezondheid danig testen!

Oer- en overlevingsinstincten in een B-film jasje.

From zero-to-hero meets the ultimate melt movie!

Behoed u voor rijdende guillotines en Italiaanse ratdwergen!

Don't ever f@ck with horny baboons or crazy shaman dwarves...


13/06/2011
Teenage Exorcist & Killer Tongue
Teenage Exorcist (1991)
Het palmares van regisseur Grant Austin Waldman is maar een scheet groot, maar het bevat wel enkele amusante kitscherige werkjes. Vooraleer er sprake was van Teenage Exorcist, maakte hij The Channeler, een soort demonische slasher, het nogal abominabele Gator King en Victoria's Shadow, waarin een vrouwelijke vampier op een killing spree gaat. In Teenage Exorcist krijgen we trouwens
Grant even op het scherm te zien als pizzabereider. Brinke Stevens (The Slumber PartyMassacre) die het hoofdpersonage Diana speelt entevens ook mee schreef aan het verhaal, is bijna de helft van de film te zien in een dominatrix outfit. Stevens is trouwens geen onbekende in horrorland, geregeld is ze te zien naast fellow screamqueens Debbie Rochon en Linnea Quigley. De extreme nerd-looking Eddie Deezen (Grease 1 & 2, Critters 2) speelt hier de pizzaboy op autoped, die vooral achter zijn 53,97 dollar + tip aanzit. Onbegrijpelijk dat deze
acteur nooit gecast is geweest voor The Revenge of the Nerds films. We zien een Robert Quarry (Dr. Phibes Rises Again, Count Yorga - Vampire) als stuntelige Father McFerrin, die zombies leert kaarten en ze daarna in slaap zingt. Camp acteur Jay Richardson, regelmatig te zien in een Jim Wynorski film(een trouwe klant in onze Shop) loopt de meeste tijd rond met een vrouwelijke nachtpon. Michael Berryman mag voor de verandering eens iets anders spelen dan de freak. Hier is hij gecast als vastgoedmakelaar. De man die er uit ziet alsof hij als baby in een vat toxic waste is gevallen, verwierf vooral bekendheid met zijn rol als Pluto in Wes Craven's The Hills Have Eyes. Hij dankt dit apart voorkomen aan de aandoening hypohidrotische ectodermale dysplasie (het ontbreken van haar, vingernagels, zweetklieren en tanden). Op het eind zie we hem als Chef Michael in de pizzatent aandraven met de daily special, Bulgarian Head Cheese pizza, anyone?
Deze enorm silly Exorcist spoof heeft bezeten melkkartons, sla met bloedvaten en dat is nog maar het begin van de weird shit. Verplicht voer voor fans van spooky trash!
Regio 0 import
Killer Tongue aka La Lengua Asesina (1996)
Spaans regisseur Alberto Sciamma is bij het grote publiek niet echt bekend, maar leverde toch werk af
waarvoor hij zich niet moet schamen. Hij maakte o.a. Anazapta met Lena Headey (Terminator: The Sarah Connor Chronicles) in de hoofdrol, over het builenpest geteisterde Europa in de middeleeuwen, Jericho Mansions met James Caan (Misery) en Jennifer Tilly (Bride of Chucky) en werkte mee aan het teleurstellende franse survival-horror gevaarte Humains.
Het personage Candy wordt gespeeld door Melinda Clarke, die vooral bekend is voor haar rol in Return of
the Living Dead part 3 als body piercing zombie. Hier speelt ze wederom een kinky geval, nu niet met afvallend vlees, maar met een T-Rex tong not of this earth. We komen nog twee horror iconen tegen, Robert Englund speelt de homofiele Chief Screw, die fuck you op zijn vuist heeft getatoeëerd en een lachwekkend haarstuk op zijn hoofd heeft geplakt. We zien bij momenten een hilarische Englund, met quotes waarin we een klein beetje Freddy terugvinden. Zoals: "You belong here with papa", "Let's play. Fore, hole in one Johnny", " Eeny, meeny, miny, moe, who's big balls has to go". Dan hebben we nog Doug Bradley (Pinhead uit Hellraiser) als wig, en zien we nog een jonge Jonathan Rhys Meyers (From Paris with Love, The Tudors) in één van zijn eerste rollen.
Deze Spaans/Britse coproductie is spek naar de bek van de echte bad taste movielover. Poedels die in drag queens veranderen, een vliegend Jesus standbeeld, een meteoor die een orgasme opwekt waar je letterlijk van uiteenspat, een super-sized pratende alien tong die hersens leegzuigt, mannelijke organen opeet, daarna nog pussy gaat likken en pampers begint te plooien. I'm kidding you not, het passeert hier allemaal de revue.
Killer Tongue kan je misschien nog het best omschrijven als een mishmash van Priscilla: Queen Of The Desert, iets buitenaards en Almodóvar.
Regio 0 import